Dance With The Devil
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ördögi tánc
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Sötét vadászok képesség foglalója Vsguhi
Üdvözlünk oldalunkon!
Gyere és nézd be New Orleans nyüzsgő városába, ahol a kultúrák megférnek egymás mellett a görögtől ,franciától, indiántól kezdve szinte mindent megtalálsz. Az emberek tudatlanságban élik életüket a körülöttük igen csak mozgalmas világban, hiszen vadásznak rájuk, de az istenek által elmaradottnak hitt halandók boldog tudatlanságban élik életüket. Az élni vágyó apolliták vérre, és lélekre vadásznak köztük addig, amíg egy vadász őket vadássza le.

Lépj közénk, táncolj velünk, kalandozz akár vadászként, vagy áldozatként, de akár vívhatod a saját harcodat is Katagariai és Árkádiai csoportban, ahol állatként eshetsz neki a másiknak.
Kiemelt hirdetések!
Top posters
Admin
Sötét vadászok képesség foglalója Vote_lcapSötét vadászok képesség foglalója Voting_barSötét vadászok képesség foglalója Vote_rcap 
Jessica Squires
Sötét vadászok képesség foglalója Vote_lcapSötét vadászok képesség foglalója Voting_barSötét vadászok képesség foglalója Vote_rcap 
Elisabeth Tigerian
Sötét vadászok képesség foglalója Vote_lcapSötét vadászok képesség foglalója Voting_barSötét vadászok képesség foglalója Vote_rcap 
Xian Tarth
Sötét vadászok képesség foglalója Vote_lcapSötét vadászok képesség foglalója Voting_barSötét vadászok képesség foglalója Vote_rcap 
Remy Wilde
Sötét vadászok képesség foglalója Vote_lcapSötét vadászok képesség foglalója Voting_barSötét vadászok képesség foglalója Vote_rcap 
Aphrodité
Sötét vadászok képesség foglalója Vote_lcapSötét vadászok képesség foglalója Voting_barSötét vadászok képesség foglalója Vote_rcap 
Mesélő
Sötét vadászok képesség foglalója Vote_lcapSötét vadászok képesség foglalója Voting_barSötét vadászok képesség foglalója Vote_rcap 
Alex Mercer
Sötét vadászok képesség foglalója Vote_lcapSötét vadászok képesség foglalója Voting_barSötét vadászok képesség foglalója Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Holdfényárnyék
Sötét vadászok képesség foglalója EmptyPént. Okt. 26, 2012 6:52 pm by Vendég

» Prison - éld az életed.
Sötét vadászok képesség foglalója EmptyHétf. Okt. 08, 2012 12:09 pm by Vendég

» Ripper time
Sötét vadászok képesség foglalója EmptySzer. Aug. 01, 2012 9:39 am by Vendég

» Teen Wolf FRPG
Sötét vadászok képesség foglalója EmptyPént. Jún. 08, 2012 10:10 pm by Vendég

» Vampsite - Vámpírnaplók szerepáték
Sötét vadászok képesség foglalója EmptyPént. Május 18, 2012 5:42 am by Vendég

» Gossip in the New York
Sötét vadászok képesség foglalója EmptyCsüt. Ápr. 26, 2012 4:40 am by Vendég

» Game of Thrones
Sötét vadászok képesség foglalója EmptyCsüt. Ápr. 26, 2012 3:36 am by Vendég

» Abbey Mount Private School
Sötét vadászok képesség foglalója EmptyKedd Ápr. 24, 2012 5:49 am by Vendég

» Noctis Parvulus
Sötét vadászok képesség foglalója EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 2:14 am by Vendég

» Caldwell the secret City - Megnyitottunk!
Sötét vadászok képesség foglalója EmptyPént. Ápr. 20, 2012 7:34 am by Vendég


 

 Sötét vadászok képesség foglalója

Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2012. Mar. 13.

Sötét vadászok képesség foglalója Empty
TémanyitásTárgy: Sötét vadászok képesség foglalója   Sötét vadászok képesség foglalója EmptySzer. Márc. 14, 2012 7:31 am

Minden vadász rendelkezik egy egyedi képességgel, de nincs két egyforma képesség

Ezt másold ki, és töltsd ki,ha Sötét Vadász vagy
Kód:
[color=green][b]Vadász neve[/b] - [i]képesség neve[/i][/color]
Képesség leírása

Remy wilde - külső változtatása.
Meg tudom változtatni a külsőmet. Bárki kinézetét le tudom másolni, illetve olyan emberi külsőt fölvenni, amilyenhez kedvem van. Legyen az akár női, akár férfi a külső.

Xian Tarth - Fagyasztás
Ha dühbe gurulok, akkor néhány méteres körzetben akár fagypont alá is hűlhet a levegő, olyannyira, hogy hó kezd el hullani, és a járda is megfagy. De ezt akár a tenyeremben össze is gyűjthetem, és akkor megtehetem azt, hogy akit megérintek azt meg is fagyasztom. Ezt tudom kontrollálni is, az enyhétől, a halálos adagig.
Vissza az elejére Go down
https://demonicdance.hungarianforum.com
 
Sötét vadászok képesség foglalója
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sötét Vadászok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dance With The Devil  :: Karakterek :: Karakteralkotás-
Ugrás: